Phocagoods.com 256 bit SSL şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliğini önemsiyoruz. Phocagoods.com’dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler (Teslimat/Fatura adresleri, telefon numaraları, e-mail adresi vs.) başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır. Uygulama içerisinde yalnızca sipariş esnasında, kolay ve hızlı giriş yapmanızı sağlayacak olan bilgiler saklanmaktadır.

Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz, sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacak olup bu bilgilerin doğru ve eksiksiz olması önem arz etmektedir.

Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, phocagoods.com dışında yalnızca tarafınızca ulaşılabilir ve değiştirilebilir. Bilgileriniz ürün veritabanının korunduğu sistemle korunmaktadır.

Siteye kayıt esnasında paylaştığınız üyelik bilgilerinizden artık paylaşmak istemedikleriniz olur ise phocagoods.com ile iletişime geçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tarafımıza vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

e-mail : [email protected]
Tel : +90 554 889 97 05